Burkina Fasokodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Yako, Passoré, Nord: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Yako, Passoré, Nord
Qytet :Yako
Rajon 2 :Passoré
Rajon 1 :Nord
Vend :Burkina Faso(BF)
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :French (FR)
Kodi Rajoni :None
gjerësi :12.92123
gjatësi :-2.26317
Zona Koha :Africa/Ouagadougou
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Yako, Passoré, Nord është e vendosur në Burkina Faso.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Yako, Passoré, Nord,None ©2014 kodin postar Query